"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć na temat specjalizacji, ale baliście się zapytać” - Śląska Izba Lekarska

"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć na temat specjalizacji, ale baliście się zapytać” - to cykl wykładów przygotowany z myślą o lekarzach stażystach i studentach medycyny.

Filmy, w których zostały przedstawione poniższe specjalizacje, dostępne są na platformie e-learningowej Śląskiej Izby Lekarskiej (https://szkolenia.izba-lekarska.org.pl). Aby mieć dostęp do wszystkich filmów należy najpierw  założyć profil na stronie Śląskiej Izby Lekarskiej. Poniżej instrukcja:

instrukcja zalozenia profilu student1instrukcja zalozenia profilu student1

Instrukcja założenia profilu na stronie ŚIL - PDF