V Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Literacki „Lekarze dzieciom" - Śląska Izba Lekarska

Komisja Kultury Okręgowej Rady Lekarskiej w Lublinie ogłasza V Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Literacki „Lekarze dzieciom”. Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej prof. dr hab. n. med. Andrzej Matyja  oraz Prezes Lubelskiej Izby Lekarskiej dr Leszek Buk.

Patronat medialny - „Gazeta Lekarska”, miesięcznik Lubelskiej Izby Lekarskiej „Medicus” „Polskie Radio Lublin”.

Termin nadsyłania prac: do 30.10.2021 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 27.11.2021 r.

Uroczyste wręczenie nagród: 18.12.2021 r.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej organizatora: www.kultura.oil.lublin.pl.

Załączniki: