Szczepienia COVID-19 a informacja publiczna - Śląska Izba Lekarska

Informujemy, że w związku z kierowanymi do placówek medycznych, w trybie ustawy z 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, wnioskami o udzielenie informacji dotyczących realizowanych szczepień przeciwko COVID-19, wszystkich lekarzy, członków Śląskiej Izby Lekarskiej, którzy otrzymali w/w wniosek prosimy, w razie potrzeby uzyskania porady prawnej, o kontakt z Zespołem Radców Prawnych pod adresem e-mail lub nr telefonu 32 60-44-265.