Odbiór dokumentów przez lekarzy stażystów - Śląska Izba Lekarska

Informujemy, że odbiór dokumentów przez lekarzy stażystów odbywać się będzie wg następującego harmonogramu:

nazwiska zaczynające się od litery:

- A do G - 6.09.2021 r. (poniedziałek)

- H do Ł - 7.09.2021 r. (wtorek)

- M do R - 8.09.2021 r. (środa)

- S do Ż - 9.09.2021 r. (czwartek)

Lekarze dentyści odbierają dokumenty 10.09.2021 r. (piątek).

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze odpisu dyplomu oraz odpisu suplementu do dyplomu proszone są o ich dostarczenie przy odbiorze dokumentów.

Dokumenty wydawane będą od godz. 9:00.

Jednocześnie informujemy, że mają Państwo prawo do złożenia odwołania w nieprzekraczalnym terminie do 10.09.2021 r. (odwołanie wraz ze zgoda Dyrektora jednostki, do której mają Państwo zamiar składać odwołanie. Zgoda Dyrektora powinna zawierać informację o zwiększeniu puli miejsc stażowych)

Przypominamy, że na terenie budynku Śląskiej Izby Lekarskiej obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz posiadanie własnego długopisu.