Międzynarodowa Wystawa Fotograficzna Lekarzy pod hasłem „Powroty…” - Śląska Izba Lekarska

Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi  zaprasza do udziału w Wystawie  i  Konkursie  Fotograficznym.

Jak co roku w październiku odbędzie się powakacyjne Wystawa Fotograficzna Lekarzy – tym razem pod hasłem „Powroty…”. Wystawa będzie miała charakter międzynarodowy. Realizację tematu pozostawiamy inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w wystawie. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie konkurs, w którym prace oceni jury złożone z profesjonalistów. Do udziału w wystawie i konkursie fotograficznym zapraszamy Koleżanki i Kolegów nie tylko z okręgowych izb lekarskich w Polsce, ale także z zagranicy.

Zapraszamy do przesyłania fotografii drogą elektroniczną lub na nośnikach danych.

Termin dostarczania fotografii upływa 8 października br.

Wernisaż wystawy, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego, odbędzie się 24 października 2021 r. (niedziela) o godz. 17:00. Wystawa potrwa do 29 października br.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który określa warunki przystąpienia do konkursu fotograficznego – można go znaleźć poniżej w załączniku.

Kontakt:

Iwona  Szelewa