Konsultacje społeczne projektu dokumentu pn. "Regionalna Polityka Zdrowotna Województwa Śląskiego 2030". - Śląska Izba Lekarska

W związku z przedsięwzięciem związanym z opracowywaniem  „Regionalnej Polityki Zdrowia Województwa Śląskiego 2030”, tworzonej  w ramach procesu aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Śląskiego „Śląskie 2020+” Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego informuje o ogłoszeniu konsultacji ww. projektu dokumentu.

Projekt dokumentu wraz z treścią ogłoszenia i formularzem zmian dostępny jest na stronie internetowej Województwa Śląskiego www.slaskie.pl, w zakładce plany rozwoju/ dokumenty strategiczne/zdrowie i polityka społeczna/Regionalna Polityka Zdrowia/konsultacje, na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego – BIP/sprawy w urzędzie/konsultacje.

Uwagi i wnioski do projektu dokumentu należy zgłaszać z wykorzystaniem formularza zmian dostępnego na wskazanych stronach internetowych, pisemnie lub elektronicznie. Wypełniony i podpisany formularz należy:

a) Przesłać na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Ligonia 46, 40-037 Katowice z dopiskiem „Konsultacje Regionalnej Polityki Zdrowia Województwa Śląskiego 2030”

lub

b) Przekazać drogą elektroniczną na adres:   w formie skanu (z podpisem) oraz w wersji edytowalnej. Mail należy zatytułować „Konsultacje Regionalnej Polityki Zdrowia Województwa Śląskiego 2030”

lub

c) Dostarczyć osobiście do kancelarii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice w kopercie z dopiskiem „Konsultacje Regionalnej Polityki Zdrowia Województwa Śląskiego 2030”

Uwagi i wnioski można wnosić do dnia 30 września 2021 r.

Można także uwagi i wnioski do projektu zgłosić pośrednio, przez Zespół Radców Prawnych Śląskiej Izby Lekarskiej,  na adres do 20 września 2021 r.