Bezpłatne porady prawne od INTER - Śląska Izba Lekarska

Uprzejmie informujemy, że Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. uruchomiło darmowe porady prawne związane z epidemią koronawirusa dla wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów. Obserwując znaczny wzrost zapytań dotyczących obszaru prawa medycznego, pragniemy wesprzeć wszystkich wykonujących zawód lekarza i lekarza dentysty w tych trudnych czasach.  Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami pod numerem telefonu 22 333 77 00, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na każde pytanie związane z epidemią otrzymacie Państwo pisemną opinię prawną sygnowaną przez adwokata lub radcę prawnego.

Życzymy Wam zdrowia i wytrwałości w walce z wirusem! Jesteśmy z Wami, żebyście poczuli się choć trochę bezpieczniej.

Z poważaniem,

Katarzyna Walczak

Dyrektor Biura Marketingu i PR,

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.