Czeladź, Spotkanie Sekcji Motocyklowej - 6 marca 2020 r. - Śląska Izba Lekarska

W dniu 6 marca 2020 r. w Czeladzi, z inicjatywy Krzysztofa Solany -Kapitana Sekcji Motocyklowej Śląskiej Izby Lekarskiej, spotkali się członkowie tej sekcji. Na spotkaniu podsumowano wydarzenia roku ubiegłego i ustalono udział  w tegorocznych imprezach. Członkowie sekcji otrzymali bluzy klubowe i dresy reprezentacyjne Śląskiej Izby Lekarskiej. W najbliższym czasie motocykliści mają następujące zamiary: 14 marca – sześciodniowy wyjazd do Hiszpanii z jazdą po górskich drogach między Alicante i Walencją, 14 maja – dziesięciodniowa eskapada do Hiszpanii połączona ze zwiedzaniem i jazdą 2500 km na motocyklach, w maju – Szczecin, otwarcie sezonu Ogólnopolskiego Klubu Motocyklowego Lekarzy DoctorRiders, 6 czerwca- Katowice, udział w II Rodzinnym Festynie Sportowym na stadionie przy Domu Lekarza. W czasie spotkania rozważano powołanie Sekcji Samochodów Terenowych i udział  w organizowanych przez naszą Komisję Sportu i Rekreacji zawodach kartingowych. W spotkaniu wziął udział Stefan Madej- Przewodniczący KSiR.

Tekst i zdjęcie:Stefan Madej

motocyklisci w strojach reprezentacyjnych

Siedzą od lewej: Mariusz Sarota, Stefan Madej, Krzysztof Solana, Piotr Czarnecki

Stoją od lewej: Artur Pietrusa , Dariusz Giełzak, Leszek Wojsa, Rafał Pietruszka - mechanik, Mikołaj Pietrzak