XVIII Ogólnopolska i Międzynarodowa Wystawa Malarstwa Lekarzy - 30 maja - 5 czerwca 2021r. - Śląska Izba Lekarska

Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Ogólnopolskiej I Międzynarodowej Wystawie Malarstwa Lekarzy, która odbędzie się od 30 maja do 5 czerwca 2021 r. w Klubie Lekarza w Łodzi.

Na coroczną Ogólnopolską, tym razem też Międzynarodową Wystawę Malarstwa Lekarzy Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi zaprasza już po raz osiemnasty, także w maju - kontynuując tym samym tradycję wiosennych  wernisaży.

Koleżanki i Kolegów lekarzy zainteresowanych udziałem w Wystawie prosimy o dostarczenie/przesłanie  swych  prac  do  Okręgowej  Izby  Lekarskiej  w  Łodzi  (93-005  Łódź, ul.  Czerwona 3) do 14 maja  br.

Obrazy i/lub grafiki mogą być wykonane w dowolnych technikach i  formatach.  Wraz  z  tytułami  prac i  nazwami  technik, w jakich są wykonane, prosimy  o  przesłanie  następujących  danych:  tytuł,  imię  i  nazwisko  autora,  rodzaj  jego specjalizacji, adres zamieszkania. Przyjmujemy maksymalnie 2 prace od jednego autora ze względu na ograniczenia powierzchni  wystawienniczej.

Kontynuując tradycję zapoczątkowaną podczas wcześniejszych edycji Wystawy, planujemy przeprowadzenie  konkursu, w którym prace oceni jury złożone z trójki profesjonalistów.

Wernisaż Wystawy odbędzie się 30 maja 2021 roku (niedziela) o godzinie17:00 w Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3, a Wystawa potrwa do 5 czerwca br.

Wernisaż z udziałem publiczności może zostać odwołany z przyczyn niezależnych od organizatorów (sytuacja epidemiczna). W takiej sytuacji materiał filmowy z przebiegu otwarcia Wystawy, ogłoszenia wyników Konkursu i wręczenia nagród będzie wyemitowany na platformie YouTube. Planujemy też wydanie Katalogu.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:  Kierownik Sekretariatu Iwona  Szelewa,   tel.  42/683 17 01,  fax.  42/683 13 78,  adres  internetowy: