Wydarzenia edukacyjne - podmioty zewnętrzne - Śląska Izba Lekarska

Wspieranie zdrowia psychicznego dzieci oraz pierwsza pomoc psychologiczna dla rodzin uchodźczych z najmłodszymi dziećmi

Szkolenie składa się z dwóch części.

Pierwsza z nich, teoretyczna, ma formę trzech webinarów. Druga, praktyczna, będzie oparta na oracy warsztatowej.

Wszystkie webinary odbędą się 22 sierpnia tego roku i będą dostępne on-line dla zarejestrowanych uczestników, aby umożliwić udział w szkoleniu również tym specjalistom, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w webinarach w czasie rzeczywistym.

Część warsztatowa będzie ukierunkowana na doskonalenie umiejętności związanych z: oceną stanu psychicznego dzieci, udzielaniem pierwszej pomocy psychologicznej, organizacją opieki dla rodzin uchodźczych oraz zapobieganiem wypaleniu zawodowemu. W zależności od preferencji uczestników udział w warsztacie będzie możliwy w formie on-line lub stacjonarnej (w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie) w jednym z terminów między wrześniem a grudniem tego roku.

Data wydarzenia 22-08-2022 13:00
Data zakończenia wydarzenia 08-12-2022 18:15