Rola charyzmy w pracy lekarza i lekarza dentysty-Doskonalące - Śląska Izba Lekarska

Rola charyzmy w pracy lekarza i lekarza dentysty

Prowadzący szkolenie: prof. dr hab. Alicja Gałązka

Termin szkolenia: 20.10.2021 r. godz. 16:00

Czas trwania: 4 godziny

Cele szkolenia:

Człowiek charyzmatyczny pociąga za sobą tłumy: jest inteligentny, elokwentny, wie, jak dotrzeć do ludzi, nakłonić ich do zrobienia tego, czego od nich oczekuje. Charyzma jest cechą liderów przywódców ale i każdy z nas może odznaczać się wysokim poziomem charyzmy. Charyzma jest cechą niezwykle przydatną, pozwala nam na lepsze i bardziej efektywne komunikowanie się z innymi, współodczuwanie oraz przewodzenie zespołem. Charyzma pozwala naprowadzenie skutecznych mediacji i negocjacji, co jest niezwykle przydatne w pracy lekarza. Osoba charyzmatyczna potrafi się komunikować , łatwiej przychodzi jej rozmawianie z ludźmi o różnych poglądach, ale potrafi być także dobrym słuchaczem. Ostatnie badania nad charyzmą potwierdzają, że charyzma to nie dar, ale kompetencja, którą można świadomie budować.

Zagadnienia szkoleniowe:

W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzą się czym jest charyzma, jak rozwijać charyzmę w sobie i jak wykorzystać ja w swojej pracy. W czasie zajęć omówione zostaną następujące zagadnienia:

• Demistyfikacja charyzmy
  • Charyzmatyczne zachowanie
  • Jak osiągnąć charyzmatyczny stan umysłu
  • Style charyzmy
  • Jak mówić i słuchać z charyzmą
  • Jak wykorzystać charyzmę w sytuacjach kryzysowych

Właściwości wydarzenia

Data wydarzenia 20-10-2021 16:00
Data zakończenia wydarzenia 20-10-2021 19:00
Pojemność 30
Zarejestrowano 30
Dostępne miejsce 0
Cena indywidualna Bezpłatne
Lokalizacja platforma e-learningowa
Kategorie Doskonalące
Zaloguj się, aby zarejestrować się na wydarzenie.