x
KONFERENCJA PRASOWA POŚWIĘCONA KAMPANII „SOR(RY), TU RATUJE SIĘ ŻYCIE!” (9.04.2019 r.)

MULTIKARNETY OK SYSTEM

PAKIETY SPORTOWE OK SYSTEM

DOSTĘPNE DLA LEKARZY

ŚLĄSKIEJ IZBY LEKARSKIEJ

NOWA OFERTA CENOWA:

Lekarze Śląskiej Izby lekarskiej:

go FIT    2 razy w tygodniu - 89 zł           1 raz dziennie - 129 zł

FIT&more    2 razy w tygodniu - 99 zł      1 raz dziennie - 139 zł

Dziecko:

Junior  Open - 89 zł

Aqua Open - 45 zł

Osoba towarzysząca:

FIT     3 razy w tygodniu - 119 zł

FIT&more     3 razy w tygodniu - 134 zł

UWAGA !!!

W związku ze zmianą umowy z OK System Polska S.A korzystniejszej cenowo informujemy, że w celu posiadania pakietu na maj należy zalogować się do swojego konta na stronie jak poniżej a następnie dodać pakiet oraz od razu opłacić kartą w terminie do 23 kwietnia.

Zapisy wyłącznie dla lekarzy Śląskiej Izby Lekarskiej

odbywają się bezpośrednio na stronie OK System:

(kliknięcie w poniższy link jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia, że jest się członkiem/pracownikiem Śląskiej Izby Lekarskiej)

kod dostępu do strony: silok2018

Uwaga!

Aby uzyskać karnet na dany miesiąc, proszę zarejestrować się do 20 dnia miesiąca poprzedzającego.

Abonament obowiązuje na minimum 3 miesiące.

Rezygnacja przed upływem tego okresu nie jest możliwa.

Rezygnacji można dokonać najwcześniej w 3 miesiącu trwania abonamentu, między 1 a 20 dniem miesiąca.

Osoby towarzyszące i dzieci mogą zrezygnować w każdym miesiącu ze skutkiem na miesiąc kolejny.

Po upływie okresu abonamentowego pakiety będą automatycznie odnawiane na kolejny miesiąc.

Abonament opłacany jest metodą płatności cyklicznej

(opłata za pakiet będzie comiesięcznie pobierana z podanej przez Ciebie karty).

Uwaga:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OK System Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-676), ul. Postępu 14 (dalej jako „OK System”), który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu wykonania umowy - realizacji programu MULTIPAKIET, w tym korzystania z karty sportowej w ramach programu MULTIPAKIET, na podstawie zgody oraz prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji umowy w tym dochodzeniu roszczeń oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego.

2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy OK System Polska S.A., nabywca, obiekty sportowe, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, drukarskie.

3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy MULTIPAKIET, rozliczenia Umowy, przedawnienia roszczeń.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;

- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- wniesienia skargi do GIODO z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2, a od 25 maja 2018 r. do zastępującego go Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku rejestracji konta w serwisie OK System jest konieczne dla realizacji usług określonych w umowie.

7. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

ŚIL  DOFINANSOWUJE ZAKUP KARNETÓW OK SYSTEM

Uchwałą Prezydium ORL zostały wprowadzone dopłaty do oferowanych karnetów OK System w kwotach jak w zamieszczonej poniżej tabeli.

Lekarz ŚIL chcący otrzymać wypłatę kwoty dofinansowania składa w biurze ŚIL (pokój 011) lub wysyła zeskanowany na adres e-mail: t.gawlik@izba-lekarska.org.pl - do dnia 10 grudnia 2019 r. prawidłowo wypełniony i podpisany "Wniosek o dofinansowanie zakupionych karnetów OK System".

Bardzo proszę o wpisywanie do wniosku kompletnych danych urzędu skarbowego (nazwa, kod pocztowy, miasto, ulica, nr budynku) i w przypadku wysłania wniosku e-mailem bardzo proszę o przesyłanie wniosków w formacie pdf, co usprawni przyjmowanie wniosków.

W związku z dofinansowaniem Śląska Izba Lekarska zobowiązana jest wystawić PIT-11 (kiedyś PIT 8c).

W przypadku zwrotu pieniędzy w 2018 r. PIT-11 będzie wystawiony do końca lutego 2019 r. w przypadku zwrotu pieniędzy w 2019 r. PIT-11 zostanie wystawiony do końca lutego 2020 r.)

Informacje o PIT-11 można uzyskać w Śląskiej Izbie Lekarskiej - Dział Kadr i Płac tel. 32 60 44 251

Warunkiem dofinansowania karnetów jest złożenie wniosku w ww. terminie oraz opłacanie składek lekarskich na bieżąco.

Podane kwoty w złotych brutto

go FIT
pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie go FIT wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

FIT & more
pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie FIT&MORE wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

W przypadku niejasności i problemów na pytania odpowie:

Rafał Kiełkowski

www@izba-lekarska.org.pl